Kızılay Butik Dershane

14 Ekim 2019

Kızılay Butik Dershane

Dershaneler öğrencilerin okul dışında da eğitim alabilecekleri alanlardandır. Ankara’daki en başarılı dershane olarak tanınan Kızılay Butik Dershane, öğrencilerine her zaman destek olarak geleceklerini inşa etmelerine yardım eder. Sınav döneminde ve sonrasında da desteklerini esirgemeyen Odtülüler, aileleri öğrencilerinin durumu hakkında da bilgilendirerek tam bir iletişim sağlarlar.

Butik Derslikler

Öğrencilerin okullardaki kişi sayının çokluğundan dolayı derslerini tam anlayamadıkları ve sorularını öğretmenlerine soramadıkları olmuştur. Öğrencilerin en kaliteli şekilde eğitim almasını isteyen ailelerin tercihi olan Kızılay Butik Dershanesi butik sınıflarda ders veriyor. Az kişilerin bulunduğu bu sınıflar sayesinde, öğrenciler akıllarındaki konuyla alakalı soruları, daha önce çözemedikleri soruları öğretmenleriyle paylaşarak cevap alabiliyor. Her zaman öğrencilerinin yanında olan dershanede ayrıca koçluk sistemi hizmeti de veriliyor.

Koçluk Sistemi Faydaları

Öğrencilerin sınav döneminde üzerindeki psikolojik yükü atmaları, tam olarak ders çalışmalarını etkilemektedir. Akılları başka yerlerde ve gelecek kaygısında kalan öğrenciler tam olarak kendini çalışmaya veremez. Bu durumun farkında olan Kızılay Butik Dershanesi rehberlik öğretmenleriyle birlikte, öğrencilerinin sorunlarına çözüm buluyor. Öğrenciler dilediklerinde öğretmenlerini odalarında da ziyaret edebiliyor ya da her hafta bir gün yapılan rehberlik dersinde de yardım alabiliyor.

Başarının Anahtarı Ankara Dershane

Çalışmanın ve gelecek kaygısından kurtulmanın mümkün olduğu eğitim kurumu olan Kızılay Butik Dershanesi öğrencilerine farklı alanlarda da hizmetler sağlayarak geleceklerini şekillendirmelerine yardımcı oluyor.

Ezber gerektiren dersler için özel kodlamalı uygulamalar sunuyorlar.
Sınavlardaki uzun paragraf soruları için hızlı okuma dersleri veriyorlar.
Yaz dönemlerinde derslerin hızlı işlendiği, yaz kampları düzenliyorlar.
Öğrencilere gelecek planı çizerek, mesleklerine karar vermelerine yardım ediyorlar.

En kaliteli ve başarılı olan dershane Odtülüler, hem okuldaki derslere destek veriyor hem de üniversite sınavındaki başarıyı garanti ediyor.