Eryaman Dershane

14 Ekim 2019

Eryaman Dershane

Eğitim sistemimizde dershaneler önemli bir yere sahiptir. Öğrencilerimizin butik sınıflarda eğitim alacağı, yangın merdiveni gibi önemli güvenlik sistemlerine uygun binalarda hizmet veren Eryaman Dershanesi Ankara’nın en başarılı dershanesi olarak hizmetine devam ediyor.

Öğrenciye Sağladığı Ayrıcalıklar

Projeksiyonlu, akıllı tahtalı, teknik donanımlı sınıflarda görsel destekli eğitim verilir.
Ankara’nın en başarılı dershanesi olan eğitim binasında öğrencilerimiz için hijyenik sınıflar, lavabolar ile hizmet verilir.

Öğrencilerimizin her birine koçluk sistemi kapsamında bire bir ilgi gösterilir.

Öğrenci eğitimine kantin, ferah sınıflar, ilgili ve uzman öğretmenler gibi birçok olanak ile Ankara’nın en başarılı dershanesi içinde devam eder.

Eğitime Ne Şekilde Katkı Sağlar?

Eryaman Dershanesi öğretim sisteminde koçluk sistemi konusunda çok iddialıdır. Her öğrenci koçluk sistemi ile birebir takip edilir. Tüm sınıflar butik tarzdadır. Bu sayede hem branş öğretmenleri hem de koçluk sistemi ile tayin edilen eğitmenler öğrenciler ile birebir ilgilenirler. Butik sınıf öğrenciye aile ortamı sağlar. Ankara’nın en başarılı dershanesi olan Eryaman Odtülüler Dershanesi bu sebeple öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören ve tavsiye edilen bir dershanedir.

Eryaman Dershane Eğitiminin Başarısı

Ankara’nın en başarılı dershanesi hem teknolojik destek hem de uzman ekibi ile butik sınıflarda verdiği eğitimi koçluk sistemi ile pekiştirince ortaya çıkan öğrenci için mükemmel hedefler oluşturur. Öğrenci bu eğitim sistemi içinde yoğrulunca hedefine kolayca ulaşır. Ankara’nın en başarılı dershanesi öğrenciye hedef koyar ve öğrenciyi o hedefe taşır.