Batıkent Dershane

14 Ekim 2019

Batıkent Dershanesi

Yeni eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte liselerin son sınıflarına geçenler için üniversite maratonu için yoğun bir tempo başlamış oldu. Geçtiğimiz yıl mezun olanların bir kısmı üniversiteye başlarken bir kısmı yeterli başarıyı sağlayamamış durumdadır. Üniversiteyi kazananlar arasında yerleştiği bölümü beğenmeyerek yeniden sınava hazırlananlar da bulunmakta.

Odtülüler dershanesi geçtiğimiz dönem ve öncesinde büyük bir başarı ortalaması ile öğrencilerini en gözde üniversitelere yerleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Önümüzdeki dönem sonunda yapılacak üniversite sınavı için ise tüm profesyonel kadrosu ile üniversitelere yeni öğrenciler hazırlamaktadır. Ankara’nın gözdesi Odtülüler Dershanesi Batıkent, Eryaman, Kızılay ve Gölbaşı şubeleri ile tüm üniversite adaylarının başarıda buluştukları adrestir.

Batıkent Dershanesinin Başarı Sırrı

Üniversite adayları zorlu hazırlık dönemleri geçirmektedir. Odtülüler Dershanesi bu bilinçle öğrencilerin öncelikle sınav stresinden kurtulmalarını sağlamaktadır. Öğrencilerin bilgi düzeyleri belirlemesi yapıldıktan sonra en uygun öğrenme ortamı hazırlanmaktadır.

Öğrencinin başarılı olması için uygulanan yöntemler ise şu şekildedir;

Profesyonel Eğitim Koçluğu
Etüt Sistemleri
Birebir Takip
Öğrenci Motivasyonu
Verimli Ders Çalışma Yöntemleri
Hafıza Teknikleri
Ders Çalışma Kampları
Test Çözme Teknikleri
Disiplin Uygulamaları
Veli Bilgilendirme Sistemi

Odtülüler dershanesi daha birçok uluslararası geçerliliği olan öğrenme ve gelişim yöntemi ile öğrencilerini hem sınava hem de hayata hazırlamaktadır.

Batıkent Dershanesi Neden Tercih Edilmelidir?

Batıkent Dershanesi Ankara’nın birçok noktasında profesyonel ekipler tarafından eğitim vermektedir. Öğrencileri sınava hazırlarken iletişim teknikleri, zeka geliştirme, diksiyon eğitimi, meslek seçimi danışmanlığı, duygusal zeka ve beden dili konularında da eğitim vererek geleceğe hazırlamaktadır. Butik sınıflarda öğrencilere bire bir dersler verilerek öğrencinin başarılı olması için gereken her türlü imkan sunulmaktadır. Batıkent Dershanesinde başarı tesadüf değildir. Öğrencinin başarısı için özverili ve profesyonel eğitmenlerin emeği vardır.