Ankara Kızılay Dershaneler

10 Nisan 2020

Ortadoğulular Eğitim Kurumları 2006 yılından bu tarafa sadece eğitim alanında hizmet vermektedir. Marka tescil belgesine de sahip tek kurum olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları,  nitelikli öğretmen kadrosu,  her öğrenciye psikolog desteği, ve olmazsa olmaz disiplin anlayışı ile Ortadoğulular Eğitim Kurumları ile isim benzerliği taşıyan diğer eğitim kurumlarını da açık ara geri de bırakmıştır.

4 Anadolu Lisesi ile birlikte kolej, üniversite hazırlık kursları, dil kursları, KPSS kursları olmak üzere 19 şubesi ile eğitimde kaliteden ödün vermeden Ankara nin bir çok semtinde  hem ulaşım imkanı, hem de her bütçeye uygun kaliteli eğitim alma imkanı sunuyor.

Cayyolu vip plus, Kızılay Karanfil vip şubelerinde 8-10 kişilik sınıflarda eğitim gören öğrencinin eğitim kalitesi ile Kızılay Bulvar şube, Çankaya, Keçiören, Yenimahalle, Sincan,Mamak,Batıkent, Etimesgut, Ahimesut, Eryaman şubelerinde 14-16 kişilik sınıflarda eğitim gören öğrencinin aldığı eğitim kalitesi birbirine eşit. Eğitim kadrosu, psikolog desteği ve disiplini, eğitimin üç ana sac ayağı olarak gören Ortadoğulular Eğitim Kurumları ,seçim hakkını tamamen velilerin tercihine ve bütçesine bırakıyor.

Her çocuğun gözlerinde parıldayan en küçük bir  ışığın bile peşinden giderek öz güveni, öz saygısı, hak, adalet, sorumluluk bilinci gelişmiş, girişimci yenilikçi, öngörülü, barışçı, millî değerlerimize ve  kültürümüze , demokratik ilkelere saygılı bireyler yetiştirmeyi misyon edinmiş Ortadoğulular Eğitim Kurumları gelecek nesillere de eğitimin önünde ışık tutuyor.

Güleryüzlü, dinamik,donanımlı çalışanları ile veli ve öğrenciyi sıcak ve güvenilir bir  ortamda karşılayan Ortadoğulular Eğitim Kurumları, her geçen gün başarısına başarı katarak büyüyor ve gelişiyor. Bu süreçte Ortadoğulular eğitim kurumları Ankara dershane piyasasında öğrenciler için büyük bir fırsat sunuyor. Öğrenciler kendileri için hazırlanan bu programlar sayesinde sınavlara hazırlıkta rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir.